Bireysel Seanslar

Bireysel Seanslar


Bilinçaltımızdaki farkında olmadığımız kayıtlar yaşamlarımızı ve ilişkilerimizi yönetiyor. Aynı  sorunları neden tekrar tekrar yaşıyorum diyorsanız, sebebi tamamen geçmişle alakalı. Geçmişteki o kök kayıtlara ulaşmadan da tam olarak şifası mümkün değil. Biz geçmişte bize yüklenen veya kendi yüklediğimiz kod’lardan ibaretiz.

Herhangi bir durumdan şikayet ediyorsanız hatta bu sorun ile ilgili tüm kaynakları sebepleri biliyorsanız ama bir türlü olumlu yönde ilerleme kaydedemiyorsanız tam olarak Farkındalığınızı geliştirememişsiniz demektir. Farkındalık olmadan sorunların üstesinden gelemeyiz. Bilinçüstümüz ne kadar gelişsede bilinçaltı oyunu her zaman kazanacaktır. 

Geçmişin geleceğinizi sabote etmesine izin vermeden, kendinizi tanımak ve kendinizi gerçekleştirmek ,gerçek siz ile tanışıp öze inmek ,özle buluşmak ,varoluşu kavramak adına Bireysel seans alarak kendi Gelişiminizi, Değişiminizi ve Dönüşümünüzü gerçekleştirebilirsiniz.

Bilinçaltı terapi ve  diğer tüm değişim tekniklerini uygularken 1964 yılında Dr. Goodheart tarafından keşfedilen Kinesiyoloji biliminden faydalanmaktayım.

NLP Koçluğu

NLP Koçluğu

Genelde insanlar strese, depresyona ya da diğer olumsuz duygulara iten şeylere karşı tepki gösterme eğilimindedir.

Örneğin; bir arkadaşınız,patronunuz,eşiniz  özellikle bir kelime kullandığında, arkadaşınızın davranışı sizi deli eder ya da sizi sinirlendirir. Bu NLP teknikleri, böyle durumlarda ortaya çıkan olumsuz duygularınızı etkisiz kılmaya yardım eder ve duygu durumunuzu değiştirir.

NLP ile Terapi aynı zamanda korkulara karşı bir ilaç gibidir. Çünkü NLP tekniği insana kişinin gözlemci olarak durumu gözlemlemesine ve durumu tarafsız olarak değerlendirmesine imkan tanır. Daha sonra insan, durumu nasıl abarttığını ve geleceğe aşırı tepkinin durdurması gerektiğini görür..
incele

Bilinçaltı Haritasını Öğrenme Seansları

Bilinçaltı Haritasını Öğrenme Seansları

Hayatınızdan ne kadar keyif aldığınızı, tatmin derecenizi, kısacası hayatınızın karnesini çıkartarak çarkın dengesini bozan, dönüşünü engelleyen alanların nedenlerini tespit ederek o alanda koçluk veya terapi uygulaması yapmaktayım.

​Hayatınızın çeşitli alanlarına yukarıdan bir bütün olarak bakmak ve farkındalık kazanmak,geçmişin geleceğinizi sabote etmesine izin vermeden, kendinizi tanımak ve kendinizi gerçekleştirmek ,gerçek siz ile tanışıp öze inmek ,özle buluşmak ,varoluşu kavramak ,gelecekte olmak istediğiniz kişi ,varmak istediğiniz hedef için önce Bilinçaltı Yaşam Haritanızı öğrenebilirsiniz.
incele

EFT ile Duygulardan Özgürleşme

EFT ile Duygulardan Özgürleşme

​EFT ( Emotional Freedom Techniques), geleneksel Çin tıbbındaki Akupunktur yöntemlerine dayanan bir enerji çalışmasıdır. Kişi, parmak uçlarıyla vücudundaki bazı akupunktur noktalarını tıklar.

Buradaki temel prensip herhangi bir olumsuzluktan dolayı vücutta tıkanıklığa uğrayan enerji akımlarının tıklama yoluyla normal hallerine geri dönmeleridir. Böylelikle enerji akımı tıkanıklığına neden olan problem ortadan kalkar ve yerine olumlu düşünce veya davranış modelleri yerleşir.

EFT bir enerji psikolojisi tekniğidir. Diğer bir ifade ile duygusal özgürleşme tekniğidir. Enerji meridyenlerini uyarma açısından akupunktur ve akupres ile olumlamalar açısından da NLP’nin ortak bir sentezi diyebiliriz.
incele

Tetahealing ile Şifa

Tetahealing ile Şifa

Theta kavramı; beyin dalgalanmasının ismidir. Ve bu meditasyon yöntemi adını beyin dalgalarından esinlenerek almıştır. Kuantum mantığına dayanan yöntemin ana kuralı, Şahit Olma işlemidir. Kişi hayatındaki değişikliklerinin farkına vardığında ve nasıl mutlu olduğunda, iyileştiğine şahit olduğunda, bu felsefe de amacına ulaşmış olur.

Bilinçaltınızda yaşadıklarınızı, günlük hayata aktarmanızı sağlayacak bu yöntem, istediğiniz ve dilediğiniz gibi yaşamanızı sağlayacaktır. Kendinize zaman ayırmanız gerektiğini savunan düşünce, sorunun kaynağına ve yaratıcının gücüne yardımına inanınca her şeyin üstesinden gelebileceğini savunmaktadır.

Çalışma Yaradan, terapiyi yapan, ve danışan arasında üçlü işbirliğine dayanır.
incele

nesrinceliknlp@gmail.com

nesrinceliknlp@gmail.com